Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 10 czerwiec 2014 22:14

Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Suchej Beskidzkiej najlepsza w Małopolsce.

Napisał

W dniu 10 czerwca 2014 roku na terenie powiatu olkuskiego przeprowadzono IV Mistrzostwa Medyczne i Ratownicze Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych woj. małopolskiego, w których startowało dwadzieścia zespołów odpowiednio wyposażonych drużyn, reprezentujących poszczególne jednostki ratowniczo-gaśnicze PSP z terenu naszego województwa, a także krakowską Szkołę Aspirantów PSP. 


       Zawody polegały na wykonywaniu czynności ratowniczych podczas różnych zdarzeń, gdzie przede wszystkim oceniano udzielanie kwalifikowanej pierwszej pomocy przed medycznej poszkodowanym. 
       Wszystkie działania podejmowane przez poszczególne drużyny były obserwowane i oceniane przez zespoły sędziowskie, które po zakończeniu rywalizacji dokonały klasyfikacji reprezentacji wszystkich JRG. Jednostka Ratowniczo Gaśnicza z Suchej Beskidzkiej w klasyfikacji generalnej zajęła I miejsce na 20 zespołów reprezentujących Państwową Straż Pożarną z poszczególnych powiatów. 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatJednostka Ratowniczo-Gaśnicza PSP w Suchej Beskidzkiej najlepsza w Małopolsce.