Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 18 czerwiec 2014 11:27

Zawojskie taśmy prawdy

Napisał

Zdaje się, że nagrywanie polityków stało się w ostatnim czasie niezwykle modne i to nie tylko w najwyższych, warszawskich kręgach. Dotarliśmy do nagrania obnażającego prawdę o naszej, lokalnej polityce.

Nagranie, do którego dotarliśmy nie pochodzi z luksusowej restauracji a z bardziej prozaicznego miejsca, powstało podczas podróży popularnym Busem. Niemniej jednak sposób wyrażania opinii przez rozmawiających oraz użyte wulgaryzmy zdają się nie odbiegać od "przykładu idącego z góry".

 Czy to politycy zapominają o ostrożności prowadząc swoje zakulisowe rozmowy, czy też zupełnie nie przejmują się, co i w jakiej formie dotrze do szerokiej publiczności? A opinia publiczna, nauczona "przykładem idącym z góry" uzbrojona w rejestratory dźwięku zbiera takie luźne wypowiedzi i tworzy alternatywny obraz osoby sprawującej funkcje publiczne.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatZawojskie taśmy prawdy