Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 21 czerwiec 2014 12:51

DBAJMY O NASZE BESKIDY – PIKNIK EKOLOGICZNY

Napisał

Zapraszamy Państwa w dniu 22 czerwca na Rynek w Suchej Beskidzkiej, gdzie odbywać się będzie ciekawy polsko-słowacki Piknik Ekologiczny – Ekorozwój Beskidów.

 

Gwarantowana jest dobra zabawa dla całej rodziny, a przy okazji też można dowiedzieć się o wielu ciekawych, a jednocześnie bardzo ważnych dla nas sprawach. Nie zawsze bowiem zdajemy sobie sprawę z  pogarszającego się systematycznie stanu otaczającej nas przyrody, w tym także naszych Beskidów. Leśna zieleń naszych gór niestety, jest coraz silniej zagrożona wyginięciem. To od nas - mieszkańców, samorządowców, przedsiębiorców, organizacji

pozarządowych zależne jest piękno beskidzkiej przyrody, zachowanie czystości środowiska i atrakcyjności turystycznej Beskidów . Więcej możecie się Państwo dowiedzieć wybierając się na niedzielny Piknik Ekologiczny, gdzie poza innymi atrakcjami planowane są krótkie, prowadzone w lekkiej formie prelekcje z zakresu poszanowania środowiska i oszczędności energii. Można będzie też popisać się własną wiedzą z tego zakresu, wygrywając przy tym cenne nagrody, jako że organizatorzy przewidzieli quizy i zabawy ekologiczne z cennymi nagrodami dla dzieci i dorosłych.

A wszystko to  we wspaniałej oprawie artystycznej, będzie można obejrzeć zespół młodzieżowy z pokazami  tańca nowoczesnego w najnowszym programie, koncertować też będzie zespół dziecięco-młodzieżowy , wielokrotnie nagradzany na konkursach krajowych i zagranicznych w programie muzyczno –wokalnym. W trakcie imprezy planowana jest degustacja potraw ekologicznych i regionalnych.

           

Zapraszamy całe rodziny, zaczynamy od godziny 11.00 na estradzie obok karczmy Rzym. Do zobaczenia na pikniku.

Piknik Ekologiczny realizowany jest w ramach projektu „EKOROZWÓJ BESKIDÓW”

współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007 – 2013.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatDBAJMY O NASZE BESKIDY – PIKNIK EKOLOGICZNY