Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 27 czerwiec 2014 00:00

Wybory samorządowe 2014

Napisał

Już 16 listopada br. odbędą się kolejne wybory samorządowe. Zawiadomienie PKW o utworzeniu komitetu wyborczego partii politycznej należy zgłosić do  2014-09-06 tj. 70 dnia przed dniem wyborów.

 

Informacja  komitetu  „Suska Wspólnota Samorządowa"   o kandydowaniu na stanowisko Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka. 


Jacek Stopa                                                           

Sucha Beskidzka, ul. Turystyczna

 OŚWIADCZENIE

                     Oświadczam, że podjąłem decyzję o kandydowaniu na stanowisko Burmistrza Miasta Sucha Beskidzka w wyborach jesienią 2014 r. Nazwa komitetu wyborczego, którego jestem kandydatem to „Suska Wspólnota Samorządowa”.

                    Jestem mieszkańcem gminy Sucha Beskidzka od urodzenia, moja rodzina jest niezwykle silnie zakorzeniona w suskiej historii i tradycji. Prowadzę prywatną działalność gospodarczą,  w środowisku lokalnym znana jest również moja działalność społeczna i samorządowa.    Komitet „Suska Wspólnota Samorządowa” zgłosi także pełną listę piętnastu kandydatów do przyszłej Rady Miejskiej, jest to grupa mieszkańców Suchej Beskidzkiej dążących do zmian wynikających z bieżących potrzeb miasta i zgłaszanych oczekiwań jego mieszkańców.                                  

                   Tym samym uwaga i działania, moje oraz mojego komitetu, skupią się na wielu zadaniach i wyzwaniach, które realizować będziemy dla dobra miasta i jego mieszkańców.  

Od kilku tygodni działa już mój roboczy sztab wyborczy, który zajmuje się dopracowywaniem lokalnego programu wyborczego. Kandydatury mojej osoby oraz wszystkich członków „Suskiej Wspólnoty Samorządowej” są popierane przez senatora Andrzeja Pająka reprezentującego w Izbie Wyższej polskiego parlamentu m. in. powiat suski oraz miasto Sucha Beskidzka. 

                                                                                                    Z poważaniem

                                                                                                       Jacek Stopa 
Sucha Beskidzka, dnia 26 czerwca 2014r
.

 


            

 

Kontakt dla komitetów wyborczych oraz kandydatów w wyborach samorządowych
- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 606620933             
                                                                                

ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatWybory samorządowe 2014