Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 29 czerwiec 2014 12:03

Zbieramy na filię Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego

Napisał

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Zawoi planuje utworzyć filię Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego w budynku dawnej szkoły podstawowej w Tarnawie Górnej.  "

Widząc duże zainteresowanie rodziców dzieci, którzy chcieliby skorzystać z naszej kompleksowej opieki, a także listę oczekujących i oraz mając świadomość jak wielkie znaczenie dla rozwoju dziecka ma wczesne zdiagnozowanie i objęcie specjalistyczną opieką czujemy się w obowiązku, aby podjąć wszelkie działania zmierzające do poszerzenia naszej działalności.

Aby dostosować budynek w Tarnawie Górnej dla potrzeb niepełnosprawnych dzieci konieczne jest przeprowadzenie niezbędnych prac remontowych.
W tym miejscu zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie w realizacji naszego projektu w celu adaptacji  budynku dla potrzeb niepełnosprawnych dzieci.
 
Zbiórka jest przeprowadzana również podczas Dni Makowa. 
 

 
 

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaPowiatZbieramy na filię Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego