Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 13 marzec 2018 07:05

Mieszkańcy powiatu zadowoleni z wolnych niedziel

W niedzielę 11 marca po raz pierwszy ustawowo obowiązywał zakaz handlu w niedzielę. Redakcja portalu sucha24.pl postanowiła zapytać, czy mieszkańcy popierają to rozwiązanie?

 

Czytelnicy portalu sucha24.pl sprawę niedzieli bez handlu komentowali w różnym tonie: "Rozumiem, że wyjście do galerii to nie jest rodzinne spędzanie czasu ale np. wyjście do kościoła czy gdzieś indziej owszem?"; "Trzeba iść za ciosem. I zakazać pracy w innych miejscach szczególnie w nocy z niedzieli na poniedziałek"; "Akuratnie jeśli chodzi o tą ustawę to Tak! Każdy chce mieć czas wolny w niedzielę"; "Niech dadzą ludziom więcej zarobić w weekend i niech pracuje kto się zgłosi. Sprawa załatwiona. P.S. Cofamy się do PRL-u!" - to tylko niektóre z nich, które pojawiły się pod ankietą zorganizowaną przez portal sucha24.pl.

Ogólnie rzecz biorąc mieszkańcy powiatu suskiego, którzy zdecydowali się wziąć udział w naszej facebookowej ankiecie, w większości wyrazili zadowolenie z nowego prawa. "Tak" dla niedzieli bez handlu powiedziało 57 procent uczestników zabawy, przeciw było 43 procent.

 

HomeWydarzeniaPowiatMieszkańcy powiatu zadowoleni z wolnych niedziel