Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Powiat (1394)

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Suchej Beskidzkiej odbyło się szkolenie dla rodzin zastępczych z terenu powiatu suskiego organizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Suchej Beskidzkiej.

wtorek, 18 czerwiec 2019 06:44

Młodzi rowerzyści zdali egzaminy

Napisane przez

Na terenie szkół podstawowych powiatu suskiego odbywają się egzaminy na pierwsze uprawnienia do kierowania w życiu młodego człowieka, czyli na kartę rowerową.

wtorek, 18 czerwiec 2019 06:41

By nikt latem nie utonął

Napisane przez

Za budynkiem Nadleśnictwa w Suchej Beskidzkiej odbył się kolejny piknik rodzinny organizowany przez UKS Jasień, na którym nie zabrakło policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

Czy Koła Gospodyń Wiejskich mogą sprzedawać swoje własne produkty, gdzie szukać źródeł dofinansowania działalności kół czy pomysłów na ich promocję. To wybrane zagadnienia, jakie poznają uczestnicy bezpłatnych szkoleń realizowanych w ramach operacji „Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich”. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lipca br.

czwartek, 13 czerwiec 2019 05:31

Fala upałów będzie zagrażać aż do niedzieli

Napisane przez

Synoptycy z IMGW-PIB opublikowali II stopień zagrożenia przed falą upałów dla powiatu suskiego.

środa, 12 czerwiec 2019 07:19

Estakada w Skomielnej przechodzi próby

Napisane przez

Próbne obciążenia największej estakady na budowanej S7 Lubień-Rabka Zdrój rozpoczęły się dzisiaj. Są to obciążenia statyczne. Jutro wykonywane będą obciążenia dynamiczne sprawdzające czy obiekty mają odpowiednie parametry.

wtorek, 11 czerwiec 2019 06:53

Eko-uczniowie walczą o laury. Pomóżmy im!

Napisane przez

Zapraszamy do obejrzenia materiału konkursowego Eko Powered Energy "Postaw na Słońce" stworzonego w ramach konkursu ekologicznego przez uczniów Bartłomieja Łaciaka, Dominika Salaburę, Aleksandrę Jopek oraz Emilię Suwaj z Liceum Ogólnokształcącego nr I im M. Skłodowskiej-Curie w Suchej Beskidzkiej.

piątek, 07 czerwiec 2019 06:44

Policja na... aplikację

Napisane przez
Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczył dodatkowe 4 mln zł na zakup najnowocześniejszych usług elektronicznych i rozwiązań IT, pozwalających na zwiększenie dostępu obywateli do informacji.
piątek, 07 czerwiec 2019 06:38

Papież Franciszek znów odwiedzi Małopolskę?

Napisane przez

Małopolscy policjanci złożyli wizytę w Watykanie. Podczas spotkania z papieżem Franciszkiem zaprosili Ojca Świętego. Nie powiedział "nie"!

Strona 1 z 108