Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny

Stryszawa (254)

czwartek, 13 luty 2020 12:24

Zły stan hali sportowej? Jest reakcja urzędu

Napisane przez

W odpowiedzi na pojawiające się w przestrzeni publicznej liczne opinie  i „pseudoekspertyzy” dotyczące stanu technicznego hali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Stryszawie, Urząd Gminy w Stryszawie opublikował oświadczenie.

piątek, 07 luty 2020 06:35

Przez Lachowice można jeździć bezpieczniej

Napisane przez

Gmina Stryszawa niezwłocznie po otrzymaniu dofinansowania do zadania pn.: „Remont drogi gminnej nr 440858K Lachowice Mączne – Kurów” w ramach rządowego Funduszu Dróg Samorządowych przystąpiła do wyboru wykonawcy zadania.

wtorek, 28 styczeń 2020 08:12

Stryszawa: Na basen ze zniżką

Napisane przez

Władze gminy Stryszawa serdecznie zaprasza i zachęcają wszystkich mieszkańców do korzystania z suskiej Krytej Pływalni.

Nie każdy dorosły wie, jak wyglądają narkotyki. Dlatego policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej przeprowadzili spotkanie z wykorzystaniem walizki edukacyjnej, na którym byli obecni rodzice, jak i nauczyciele Szkoły Podstawowej w Lachowicach.

W drodze na Leskowiec turyści znaleźli porzucony, spalony wrak samochodu. 

niedziela, 22 grudzień 2019 10:03

Czy ksiądz może być ratownikiem GOPR-u? Czemu nie

Napisane przez
W przedszkolach i szkołach powiatu suskiego co jakiś czas odbywają się spotkania profilaktyczne z ratownikiem GOPR-u - księdzem Markiem Śladewskim, pochodzącym z Suchej Beskidzkiej, pełniącym obecnie posługę kapłańską w Parafii MB Nieustającej Pomocy w Krzeszowie. Od blisko dwóch lat, odkąd ks. Marek przybył do Parafii w Krzeszowie, spełnia on swe powołanie nie tylko jako kapłan, ale także jako ratownik sekcji Babiogórskiej Beskidzkiej Grupy GOPR.
poniedziałek, 16 grudzień 2019 06:35

Przeżyli razem pół wieku!

Napisane przez

W Kukowie wręczono medale dla par, które wspólnie, w związku małżeńskim przeżyły 50 lat.

piątek, 13 grudzień 2019 18:45

Dbają o wizerunek gminy

Napisane przez

Andrzej Bzowski, Czesław Kołodziejczyk, Andrzej Wojdyła i Krzysztof Zając. To osoby, dzięki którym na co dzień żyje nam się bardziej komfortowo. I chociaż często nie dostrzegamy efektów ich pracy, to mają one duży wpływ na funkcjonowanie całej gminy. Co zawdzięczamy czteroosobowej ekipie?

czwartek, 12 grudzień 2019 09:05

ISKRA dla dzieci na Przysłopiu

Napisane przez

W Domu Strażaka na Przysłopiu została otwarta Młodzieżowa Świetlica Strażacka ISKRA.

 

HomeWydarzeniaStryszawa