Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 25 styczeń 2019 00:17

Kup kawę i wpomóż program „Drogowe ABC”.

Ruszyła kampania promująca program „Drogowe ABC”, która  jest wspólną inicjatywą Polskiego Czerwonego Krzyża i Circle K.

 

W marcu br. Polski Czerwony Krzyż we współpracy z Circle K Polska zainauguruje w przedszkolach w całej Polsce pierwszą edycję programu edukacyjnego o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Już teraz ruszyła kampania promująca projekt w mediach. Na stacjach Circle K trwa akcja wspierająca program „Drogowe ABC”. Część zysku ze sprzedaży kawy  i innych ciepłych napojów z kawiarki zostanie przekazana na rzecz programu.

„Drogowe ABC” to wspólna inicjatywa PCK i sieci stacji Circle K. Celem programu jest edukacja dzieci w wieku przedszkolnym (3-6 lat) w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Działania edukacyjne rozpoczną się w przedszkolach w marcu i będą trwały do czerwca 2019 roku, obejmując 25 tysięcy dzieci z przedszkoli w całej Polsce. Program wspierają ambasadorowie marki, Tomasz Kuchar i Karolina Pilarczyk, którym tematy bezpieczeństwa w ruchu drogowym są szczególnie bliskie. Program w całości finansowany jest ze środków przekazanych przez partnera programu – firmę Circle K.

Dodatkowo, akcję edukacyjną wspomagają działania sprzedażowe. Od 16 stycznia do 20 marca br. z każdej kawy, herbaty lub gorącej czekolady zakupionej na stacjach Circle K w całej Polsce, firma przekaże 10 groszy na realizację programu „Drogowe ABC”. Ciepłe napoje z kawiarki będzie można samodzielnie przygotować w specjalnie zaprojektowanym kubku nawiązującym do szaty graficznej programu edukacyjnego. Całość kampanii wspierają także spoty telewizyjne, radiowe oraz promocja w internecie.

Uwaga !!! Dodatkowo ruszył konkurs między stacjami, na najwyższy wzrost sprzedaży kawy. Jeżeli wygra stacja Circle K w Stryszawie, to pieniądze przekaże na rzecz Stowarzyszenia Mocni Pomocni.

Więcej informacji na stronie: https://www.facebook.com/Statoil.Stryszawa/posts/1210115312474742

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaKup kawę i wpomóż program „Drogowe ABC”.