Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 05 luty 2019 05:44

Mieszkańcy gminy Stryszawa pływają "taniej"

Wójt Gminy Stryszawa informuje mieszkańców, że w 2019 roku Gmina Stryszawa nadal realizuje projekt „Aktywnie wypoczywam”.

W ramach programu serdecznie zapraszamy i zachęcamy wszystkich mieszkańców do korzystania z suskiej Krytej Pływalni. Dzięki udziałowi w projekcie wszyscy mieszkańcy Gminy Stryszawa mogą korzystać z czterozłotowej zniżki przy zakupie biletu wstępu na basen. Zniżka ta dotyczy pierwszej godziny.

Warunkiem skorzystania z basenów, zjeżdżalni oraz jacuzzi podobnie jak w poprzednim roku jest okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie Gminy Stryszawa, czyli dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie gminy. 

W 2018 roku w ramach programu Gmina wydała na to zadanie kwotę 36 690, 60 zł.

 

źródło: UG Stryszawa

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaMieszkańcy gminy Stryszawa pływają "taniej"