Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 29 marzec 2019 07:25

Sołtys powalczy o miano Osobowości Ziem Górskich

Międzynarodowy Konkurs „Osobowość Ziem Górskich" to plebiscyt wyróżniający osoby, organizacje i firmy, które poprzez swoją działalność przyczyniają się do rozwoju ziem górskich na obszarze Żywiecczyzny, Podhala i Beskidów. Od roku 2012 nominacje mogą być składane z całego terenu pogranicza polsko-słowackiego w ramach projektu „Polsko-słowacka inicjatywa promocji i rozwoju marek ziem górskich”. Natomiast od ubiegłego roku przyjmowane są również nominacje z Czech w ramach Programu INTERREG V-A Republika Czeska – Polska 2014-2020.

Adresatami corocznych nagród są samorządowcy, dziennikarze, przedsiębiorcy, a także inne wybitne postaci życia publicznego. Konkurs ma na celu popularyzację ludzi, których działalność i osiągnięcia na terenie ziem górskich mogą stanowić wzór do naśladowania i zachętę dla innych.

Nagrody w Konkursie będzie przyznawała polsko-słowacka Kapituła Konkursu, która dokona wyboru Laureatów spośród Nominowanych zwykłą większością głosów. Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi podczas Uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się 1 czerwca 2019 r.

Głosowanie internetowe na Nominowanych odbędzie się w terminie od dnia 6 maja 2019 r. do dnia 14 maja 2019 r. do godz. 23:59.

W tegorocznej edycji Konkursu nominowanym w kategorii „Osobowość Ziem Górskich” z terenu Gminy Stryszawa został Pan Grzegorz Krawczyk – sołtys sołectwa Lachowice.

 

źródło: UG Stryszawa

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaSołtys powalczy o miano Osobowości Ziem Górskich