Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 09 maj 2019 07:34

Młodzi druhowie walczą w finale. Pomóżmy im wygrać!

W Dniu Strażaka w samo południe rozpoczęło się głosowanie w wielkim, ogólnopolskim finale plebiscytu strażackiego, w którym zostaną przyznane tytuły Strażak Roku Polski 2019, Jednostka OSP Roku Polski 2019 oraz Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Roku Polski 2019. Wśród finalistów są reprezentanci OSP Targoszów.

Finałowe głosowanie rozpoczęło się w sobotę, 4 maja i potrwa do wtorku, 14 maja. Zwycięzcy zdobędą nie tylko zaszczytne tytuły, lecz także nagrody finansowe.

Druhów z MDP Targoszów można wspomóc wysyłając SMS o treści DRU.6 na numer 72355 (2,46 zł z VAT).

W marcu i w kwietniu pierwszy etap plebiscytu strażackiego został przeprowadzony we wszystkich powiatach w Polsce. W każdym regionie zwycięzcy z powiatów awansowali do drugiego etapu akcji, w którym w każdym województwie wybrano Strażaków Roku, Jednostki OSP Roku i Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Roku. Laureaci z województw nie tylko zdobyli wojewódzkie tytuły i nagrody finansowe, lecz także awansowali do wielkiego, ogólnopolskiego finału plebiscytu. Zachowali przy tym wszystkie głosy zdobyte dotychczas w powiecie i w województwie.


źródło: UG Stryszawa/zdjęcia dzięki uprzejmości OSP Targoszów.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaMłodzi druhowie walczą w finale. Pomóżmy im wygrać!