Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 27 maj 2019 19:30

Rodzice z Kukowa walczą o salę gimnastyczną [AKTUALIZACJA]

Rodzice z Kukowa walczą o salę gimnastyczną [AKTUALIZACJA] zdjęcie ilustracyjne, pixabay.com

Sala w Kukowie ma powstać dopiero nawet za 5 lat. Miejscowi rodzice nie zgadzają się na takie plany.

----------------------------------------------
AKTUALIZACJA 27 maja, godz. 17:00
----------------------------------------------

Niebawem po publikacji poniższego artykułu do naszej redakcji dotarły głos, iż wpis jednej z mieszkanek Kukowa nie odpowiada prawdzie. Tymczasem w poniedziałek 27 maja otrzymaliśmy taką oto informację od rodziców szkoły w Kukowie:

"Zebranie które miało odbyć się w Urzędzie Gminy nie miało być formą protestu przeciwko Panu Wójtowi Rafałowi Lasek.

Jednocześnie rodzice pragną przeprosić Pana Wójta za niefortunnie sformułowaną informacje.


Z poważaniem Rodzice
".

-----------------------------------------------

 

„Bardzo Ważne!!!!!! Drodzy rodzice dzieci i młodzieży uczęszczającej do Szkoły podstawowej w Kukowie oraz Przedszkola, po uzyskaniu informacji od Pana Wójta, że sala gimnastyczka przez najbliższe 3-5 lat nie będzie budowana, powinniśmy poczynić wszelkie starania i wesprzeć Pana Sołtysa oraz Panią Radną w ich działaniach, aby jednak przyspieszyć budowę Sali” – komunikat o takiej treści pojawił się w internetowej sieci.

Wynika z niego, że w poniedziałek 27 maja o godzinie 14:30 w siedzibie gminy Stryszawa odbędzie się  spotkanie z przedstawicielami oświaty. Ma to być okazja by walczyć o godne warunki rozwoju fizycznego dla dzieci.

- Jeżeli dadzą Państwo- Rodzice radę, proszę w imieniu Pana Sołtysa o liczne przybycie. Proszę o udostępnienie, by jak najwięcej rodziców się o tym dowiedziało – napisała autorka wpisu.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaRodzice z Kukowa walczą o salę gimnastyczną [AKTUALIZACJA]