Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 02 sierpień 2019 04:58

Mieszkańcy Stryszawy powitają najlepszych kolarzy

Fani kolarstwa z niecierpliwością czekają na początek tegorocznego Tour de Pologne. Tydzień emocji sportowych, 7 etapów i ponad 1000 kilometrów do przejechania. Niestety wiązało się to będzie z utrudnieniami w ruchu.

Stryszawa przygotowuje się do powitania największego w Polsce peletonu rowerowego, który przez teren Gminy przejedzie w dniu 07 sierpnia 2019 r. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do tego, aby przybyli tego dnia w godzinach od 13:00 do 14:00 na boisko sportowe w Kukowie, gdzie wspólnie powitamy kolarzy.

Wyścig rowerowy o tak ogromnym zasięgu filmowany będzie przez Telewizję Polską dlatego zgromadźmy się wszyscy tego dnia i wspólnie pomachajmy do kamery i do zawodników. Nie zawiedźcie nas i uczestników – widzimy się już za tydzień!

Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania oraz wspólnego przeżywania kolarskich emocji.

Peleton po przejechaniu Tarnawy Górnej (Gmina Zembrzyce) wjedzie na teren Gminy Stryszawa do Krzeszowa po przejechaniu os. Sikorowiec kolarze pojadą w stronę Kukowa miną skręt na Targoszów i skręcą ostro w lewo wyjeżdżając na drogę Wojewódzką w kierunku Suchej Beskidzkiej. Następnie peleton kierować się będzie w kierunku Urzędu Gminy, a potem drogą powiatową w kierunku Lachowic – Hucisko  Pewelki.

Podczas rozgrywania wyścigu, ruch na trasie będzie ograniczony, drogi zostaną zamknięte na czas przejazdu peletonu. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy i prosimy równocześnie o zachowanie bezpieczeństwa.

 źródło: UG Stryszawa

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaMieszkańcy Stryszawy powitają najlepszych kolarzy