Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 19 sierpień 2019 08:20

OSP Krzeszów z nowym wozem

Druhowie OSP Krzeszów pozyskali nowy samochód strażacki dla swojej jednostki. Zakup samochodu był możliwy dzięki wsparciu wójta Gminy Stryszawa Rafała Laska oraz dzięki determinacji i ogromnemu zaangażowaniu druhów z Krzeszowa.

Strażacy po odbiór nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego udali się w piątek 9 sierpnia 2019 r. Powitanie wraz z prezentacją nowego wozu odbyło się na placu obok remizy OSP w Krzeszowie. Uroczystego poświęcenia samochodu strażackiego dokonał ks. Antoni Kania - proboszcz parafii w Krzeszowie. Nowy nabytek to samochód marki GBARt Renault, który zastąpił Stara 266. W uroczystości powitania nowego samochodu wzięli udział mieszkańcy na czele z Wójtem Gminy Stryszawa Panem Rafałem Lasek, a także Radny Województwa Małopolskiego Filip Kaczyński oraz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej mł. bryg. mgr inż. Krzysztof Okrzesik.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaOSP Krzeszów z nowym wozem