Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 08 styczeń 2020 10:15

Turyści znaleźli spalony wrak samochodu w drodze na Leskowiec

Napisał

W drodze na Leskowiec turyści znaleźli porzucony, spalony wrak samochodu. 

Na nietypowe znalezisko w lesie natknęli się turyści, którzy podążali w poniedziałek (6.01) szlakiem na Leskowiec. Zdjęcia opublikowali na popularnej grupie Facebook "Leskowiec".

Na zdjęciu znajduje się spalony wrak samochodu, przewrócony na dach. Nie wiadomo, jak tam się znalazło i co właściwie w tym miejscu się stało.

- Co się tam stało? Zdjęcie z wczoraj - zastanawia się jeden z użytkowników. - To auto już tam było po sylwestrze i chyba to świeża sprawa bo pachniało spalenizną - zwraca uwagę kolejna osoba.

Znalezisko znajduje się w Targoszowie w gminie Stryszawa, przy z żółtym szlaku na Leskowiec. Nie sposób go nie zauważyć, wrak straszy tuż przed bramą wjazdową do lasu, który podlega nadleśnictwu w Suchej Beskidzkiej.

Jak udało się ustalić portalowi wadowice24.pl, wrak samochodu leżał tam już od dłuższego czasu. Interesowała się nim miejscowa policja z komendy powiatowej w Suchej Beskidzkiej. Funkcjonariusze ustalili nawet właściciela i nakazali mu usunąć samochód. Tyle tylko, że w ostatnim okresie ktoś nieodpowiedzialny albo dokonał jego spalenia, albo doszło tutaj to samozapłonu i stąd to widowisko.

Przypomnijmy. Zgodnie z prawem pojazd pozostawiony bez tablic rejestracyjnych lub pojazd, którego stan w skazuje na to, że nie jest używany, może zostać usunięty z drogi przez straż gminną (miejską) lub policję na koszt właściciela lub posiadacza. Oprócz tego właściciel nieruchomości może wystąpić na drodze postępowania cywilnego w sądzie do posiadacza auta o odszkodowanie.

źródło: wadowice24.pl

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaTuryści znaleźli spalony wrak samochodu w drodze na Leskowiec