Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 28 styczeń 2020 08:12

Stryszawa: Na basen ze zniżką

Napisane przez

Władze gminy Stryszawa serdecznie zaprasza i zachęcają wszystkich mieszkańców do korzystania z suskiej Krytej Pływalni.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców gmina kolejny rok z rzędu postanowiła przyłączyć się do udziału w projekcie „Aktywnie wypoczywam. Dzięki udziałowi w projekcie osoby zameldowane na terenie gminy Stryszawa mogą korzystać z czterozłotowej zniżki przy zakupie biletu wstępu na basen. Zniżka ta dotyczy pierwszej godziny.

Warunkiem skorzystania z basenów, zjeżdżalni oraz jacuzzi będzie okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie gminy Stryszawa. Tańszy basen dla mieszkańców z terenu gminy Stryszawa to również ciekawa alternatywa spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzieży podczas zimowych ferii, które właśnie się rozpoczęły.

W roku 2019 Gmina Stryszawa na realizację projektu dla mieszkańców naszej Gminy przeznaczyła blisko 50 000 złotych.

 

źródło: UG Stryszawa

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawa: Na basen ze zniżką