Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 05 maj 2020 06:59

Przedszkolaki ze Stryszawy pozostaną w domach

Napisane przez
Przedszkolaki ze Stryszawy pozostaną w domach pixabay.com

Władze gminy Stryszawa nie zdecydują się na otwarcie przedszkoli. W tej sprawie wójt opublikował informację.

"W związku z decyzją Rządu RP o wkraczaniu w drugi zapowiadany etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19, 6 maja mogą zostać otwarte żłobki i przedszkola. Rządzący ostateczną decyzję o tym pozostawiają organowi prowadzącemu.

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, że przedszkola oraz oddziały przedszkolne na terenie Gminy Stryszawa pozostaną zamknięte. Decyzja ta została podjęta po konsultacji z Dyrektorami poszczególnych placówek przedszkolnych w kontekście wymogów wdrożenia odpowiednich procedur sanitarnych. Dyrektorzy szkół i przedszkoli w najbliższym czasie zwrócą się do rodziców z prośbą o zadeklarowanie chęci posłania dzieci do przedszkola/oddziału przedszkolnego.

Obecnie trwają prace nad przygotowaniem odpowiedniego reżimu sanitarno -epidemiologicznego w podległych szkołach i przedszkolach Gminy Stryszawa.

Informacja o planowanym terminie uruchomienia szkół oraz placówek zostanie Państwu przekazana przez dyrektorów oraz zostanie zamieszczona na stronach internetowych gminy oraz przedszkoli.


Z poważaniem,
Wójt Gminy Stryszawa mgr inż. Rafał Lasek"

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaPrzedszkolaki ze Stryszawy pozostaną w domach