Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 12 maj 2020 07:23

Żołnierze i strażacy uszyli maseczki

Napisane przez

6. Brygada Powietrznodesantowa im. gen. bryg. Stanisława Sosabowskiego z Krakowa przekazała na ręce wójta gminy Stryszawa samodzielnie wykonane przyłbice ochronne, które zostały przekazane Przychodniom Zdrowia w gminie Stryszawa.

Ponadto na szczególną uwagę zasługuje również organizacja akcji szycia maseczek przez strażaków z OSP Sidzina do której przyłączyli się druhowie z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Stryszawie. OSP Stryszawa wraz z chętnymi osobami uszyło ponad 80 tysięcy maseczek ochronnych, które przekazane zostały na potrzeby suskiego szpitala, służb oraz wszystkich tych, którzy potrzebowali ich w tym trudnym dla nas czasie.

Gmina Stryszawa również przyczyniła się do tej wspaniałej akcji zakupując 250 metrów bieżących tkaniny na ten cel. Ponadto radni Stryszawy wraz z sołtysami przekazali również kolejne dodatkowe środki na ten cel.

 

źródło: UG Stryszawa

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaŻołnierze i strażacy uszyli maseczki