Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 15 październik 2020 12:00

Z ławek przed komputery. Dwie kolejne klasy na przymusowym zdalnym nauczaniu

Napisane przez
Z ławek przed komputery. Dwie kolejne klasy na przymusowym zdalnym nauczaniu Fot. GoogleMaps

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzeszowie jest kolejną placówką w naszym powiecie, w której część klas została skierowana na zdalne nauczanie. W tym przypadku w domach przez kilka dni uczyć się będą dwa oddziały.

Jak poinformowała dyrekcja ZSP w Krzeszowie  u jednego z pracowników szkoły wynik testu na COVID-19 okazał się pozytywny. Zgodnie z opinią Sanepidu uczniowie klasy IV i VIIB przechodzą na zdalne nauczanie od dziś (tj. 15 października) do poniedziałku (19 października) włącznie. Szczegółowe informacje zostały przekazane wychowawcom, nauczycielom i rodzicom uczniów tych klas.

Zdalne nauczanie jest prowadzone za pomocą usługi GSuite (classroom). Lekcje odbywają się zgodnie z planem klasy, ale z zastrzeżeniem, iż mogą trwać 30 minut. Uczniowie objęci nadzorem epidemiologicznym zobowiązani są do monitorowania stanu zdrowia, ograniczenia do minimum bezpośrednich kontaktów rówieśniczych.  W przypadku łamania zasad nadzoru uczniowie będą objęci wraz z domownikami kwarantanną.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaZ ławek przed komputery. Dwie kolejne klasy na przymusowym zdalnym nauczaniu