Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 16 październik 2020 15:05

W remizie zrobiło się przytulniej i nowocześniej

Napisane przez

Z zewnątrz remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Hucisku wygląda tak, jak wyglądała. W środku zaszły jednak duże zmiany. Budynek przeszedł remont.

 

W ramach robót modernizacji doczekały się świetlica, pełniąca funkcję sali szkoleniowej oraz łazienki. Pomieszczenia zyskały nowe podłogi, oświetlenie, pomalowano ściany. Dzięki temu wyglądają teraz schludnie i nowocześnie. Celem przedsięwzięcia była poprawa warunków działalności druhów OSP Hucisko w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz w działalności społecznej. Obiekt może być wykorzystywany na potrzeby lokalnej społeczności.  

Inwestycja kosztowała nieco ponad 62 tys. zł, z których blisko 42,3 tys. zł wyłożono z budżetu gminy. Pozostałe 18,8 to dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w ramach pomocy finansowej na realizacje prac budowlano – remontowych w remizach strażackich.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaW remizie zrobiło się przytulniej i nowocześniej