Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 18 październik 2020 20:36

Stryszawskie przedszkole w pełni gotowe na ponowne przyjęcie dzieci

Napisane przez

W ostatnich dniach w Przedszkolu Samorządowym w Stryszawie (w budynku w Stryszawie Dolnej) nie odbywały się zajęcia stacjonarne z uwagi na wykrycie u pracowników koronawirusa. Jutro dzieci wracają do zajęć. Zanim to nastąpiło, placówka została dokładnie zdezynfekowana.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci, dyrekcja przedszkola zadbała, by pomieszczenia w budynku przedszkolnym oraz w oddziałach przedszkolnych mieszczących się w oddalonej o rzut beretem Szkole Podstawowej nr 2 zostały w pełni zdezynfekowane. We wszystkich pojawili się strażacy w specjalistycznych kombinezonach, wyposażeni w spryskiwacze z preparatem na bazie alkoholu. – Wszystkie sale, w których odbywają się zajęcia, ale i inne pomieszczenia zostały zdezynfekowane. Dzięki spryskiwaczom w powietrzu unosiła się mgiełka, która powoli opadała na stołeczki, stoliki i inne powierzchnie – mówi Joanna Świerkosz, dyrektor Przedszkola Samorządowego w Stryszawie. Dodaje, że korzystając z okazji strażacy zdezynfekowali nie tylko przedszkole i oddziały przedszkolne, ale i inne pomieszczenia w SP nr 2.          

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawskie przedszkole w pełni gotowe na ponowne przyjęcie dzieci