Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 27 marzec 2015 22:49

SZANSA GMINY STRYSZAWA NA NOWY PLAC ZABAW

Napisał

Gmina Stryszawa przystąpiła do konkursu „Podwórko NIVEA”, który jest inicjatywą społeczną tej marki mającą na celu zaangażowanie lokalnej społeczności do aktywności na rzecz swojej miejscowości. „Podwórko Nivea” Rodzinne Miejsce Zabaw odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku.

Celem konkursu jest wyłonienie spośród zgłoszonych lokalizacji 40, które otrzymały największą ilość poparcia w głosowaniu internetowym. Jedno z 40 miejsc zabaw powstać może w naszej Gminie, która zgłosiła swoją lokalizację dla placu zabaw przy budynku Przedszkola Samorządowego w Stryszawie Dolnej. Nowo powstały plac zabaw zastąpiłby stary – istniejący już w tym miejscu, lecz nie zaspokajający w pełni potrzeb korzystających z niego dzieci. To, czy podwórko NIVEA powstanie właśnie w Stryszawie zależy tylko i wyłącznie od Nas, gdyż konkursowa rywalizacja polega na aktywnym głosowaniu na zgłoszoną lokalizację za pośrednictwem aplikacji na stronie: www.nivea.pl/podwórko. Codziennie każdy ma możliwość oddania jednego głosu, a im więcej głosów, tym większa szansa na wygraną i wspólną zabawę, do której Państwa serdecznie zachęcamy!                                                     

Udział w konkursie składa się z następujących faz: od dnia 1 kwietnia do dnia 30 kwietnia 2015 r. odbędzie się pierwsza tura głosowania internautów mająca na celu wyłonienie 20 Zwycięskich Lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu opublikowana zostanie przez organizatora na stronie internetowej w dniu 1 maja 2015 r. Druga tura głosowania odbędzie się w dniach od 1 maja do 31 maja 2015 r., której celem jest wyłonienie kolejnych dwudziestu Zwycięskich Lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu opublikowane zostaną 1 czerwca 2015 r.

Szanowni Państwo to tylko od nas zależy, czy w Stryszawie powstanie nowy Plac Zabaw.

W związku z tym liczymy na Państwa głosy, które pozwolą odnieść sukces w konkursie naszej miejscowości!

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaSZANSA GMINY STRYSZAWA NA NOWY PLAC ZABAW