Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 18 maj 2015 19:05

Coraz bliżej celu!

Napisał

Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że małej Lence Cholewie udało się zebrać sumę potrzebną na jej najbliższe operacje! Jednak to nie jest koniec jej walki… 

Niespełna roczna dziewczynka ze Stryszawy walczy z ciężką chorobą - wrodzoną wadą rozwojową podudzi i stóp oraz szmerami na sercu. Dzięki Narodowemu Funduszowi Zdrowia, który przyznał Lence dofinansowanie, ma ona teraz pieniądze potrzebne na aż trzy niezbędne dla jej zdrowia operacje.

Wciąż jednak musi zbierać pieniądze na niezbędne wydatki, takie jak sprzęt ortopedyczny czy lekarstwa. Nawet jeśli i te pieniądze zostaną zebrane, wciąż będzie potrzebowała pomocy, gdyż czeka ją jeszcze kilka operacji , które również będą wymagały sporych nakładów finansowych. Muszą być bowiem prowadzone za granicą.

Mimo wszelakich trudności i przeszkód rozpiera nas duma z Lenki i jej rodziców, którzy dzielnie walczą o szczęście swojej córki. Nie można zapomnieć i o wszystkich tych, którzy choćby jednym groszem wspomogli ich walkę. Mamy nadzieję, w którą mocno wierzymy, że zakończy się ona sukcesem.

Jak można pomóc? O tym na stronie lenacholewa.pl

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaCoraz bliżej celu!