Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 26 czerwiec 2015 09:47

To już piąta edycja! Tenis ziemny w Lachowicach i w Stryszawie!

Napisał

Na kortach w Lachowicach i w Stryszawie w lipcu i w sierpniu odbędzie się piąta edycja amatorskiego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Wójta Gminy Stryszawa.

Turniej singlowy odbędzie się w Lachowicach (nawierzchnia asfaltowa) w dniach 10-18. lipca. Nie ma podziału na kategorie - jest jedna open, w której może wystartować każdy. Z kolei w Stryszawie na korcie z powierzchnią tartanową odbędzie się turniej deblowy. Zawody te odbędą się niemal równo miesiąc po grach singlowych, więc zawodnicy będą mieli czas na wyciągnięcie wniosków z zawodów w Lachowicach.

Jak informują organizatorzy, równocześnie zostanie rozegrany turniej deblowy mężczyzn, turniej deblowy kobiet oraz turniej deblowy par mieszanych. Warunkiem rozpoczęcia turnieju jest zgłoszenie się minimum czterech debli.

Zgłoszenia do 5.07.2015r. (turniej singlowy) i do 4.08.2015r. (turnieje deblowe): - telefonicznie – 665 660 480 lub (33) 874 80 55 lub osobiście – w siedzibie LKS „Lachy” w piątki (godz. 17-20) - mailowo – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

6 lipca zostanie również ogłoszona na stronie LKS Lachy oficjalna lista uczestników. Prosimy o zapoznanie się z nią  i w razie ewentualnego braku na liście, prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny (665 660 480).

Informujemy, że losowanie turnieju singlowego i ustalenie terminarza rozgrywek nastąpi w siedzibie LKS Lachy w Lachowicach 8 lipca o godzinie 19:00. Zachęcamy do przybycia wszystkich uczestników, aby możliwe było dostosowanie terminarza rozgrywek do możliwości czasowych zawodników. W razie nieobecności prosimy o wcześniejsze poinformowanie organizatorów o ograniczeniach czasowych w rozgrywaniu swoich pojedynków.

Wzorem lat ubiegłych rozstawienie zawodników do losowania nastąpi na podstawie rankingu punktowego za trzy ostatnie sezony. Ranking dostępny jest w zakładce Tenis Ziemny:  http://lachy.futbolowo.pl/menu,135,158,ranking-2012-2014.html

Informujemy również, że w tym roku turnieje tenisowe będą rozgrywane piłkami tenisowymi Wilson Australian Open dostosowanymi do gry na kortach twardych, w tym asfaltowych:http://www.forehand.pl/p1263,wilson-australian-open-karton-18-x-4-szt.html

Nagrody dla najlepszych zawodników ufundowane zostaną przez Wójta Gminy Stryszawa i LKS „Lachy” Lachowice.

Patronem medialnym zawodów jest Sucha24.pl

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaTo już piąta edycja! Tenis ziemny w Lachowicach i w Stryszawie!