Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 05 lipiec 2015 22:36

Stryszawski jarmark talentów

Napisała

O tym, że Stryszawa słynie z bardzo zdolnych twórców ludowych wiadomo nie od dziś. Beskidzkie Centrum Zabawki Drewnianej po raz kolejny postanowiło podzielić się tym, co najpiękniejsze – talentami rzemieślników.

 

Niedzielne popołudnie upłynęło w Stryszawie pod znakiem rękodzieła. Jarmark, który został zorganizowany w ogrodzie przy Beskidzkim Centrum Zabawki Drewnianej ściągnął wielu twórców regionalnych. Każdy, kto zawitał do Stryszawy mógł nie tylko zapoznać się z ręcznie wykonanymi dziełami, ale i spróbować smacznych potraw przygotowanych przez koła gospodyń. Dzieci miały okazję pomalować tradycyjne drewniane ptaszki, ale i uczestniczyć w wielu przygotowanych zabawach. Animatorzy dbali, by młodzi uczestnicy nie nudzili się ani przez moment. Gry, malowanie twarzy, robienie balonowych zwierzaków i wiele innych atrakcji czekało na najmłodszych.

Wszystko to przy dźwiękach regionalnej muzyki. Impreza była dobrą okazją do tego, aby zaprezentowali się wszyscy ci, którzy dzielnie ćwiczą grę na instrumentach ludowych w Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie.

Organizatorzy mieli dla przybyłych coś jeszcze. Chętni mogli zapoznać się także z wystawami, które znajdują się GOK-u.  Dla zwiedzających udostępniono zarówno wystawę zabawek, jak i malarstwa Stana Mauritsa.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawski jarmark talentów