Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 17 lipiec 2015 23:33

„Aktywni Razem” w Lachowicach

Napisał

Zdobyli fundusze, stworzyli grupę i są aktywni. Tak można opisać to, co dzieje się ostatnio w Lachowicach.

 Od pewnego czasu remiza OSP w Lachowicach tętni nowym życiem. Wszystko za sprawą grupy „Aktywni Razem”, która 2 razy w tygodniu (we wtorki i czwartki) spotyka się, aby wspólnie spędzić czas.

Zajęcia są prowadzone w dwóch blokach. Pierwszy skierowany jest do matek. Jednak w czasie, gdy mamy korzystają z zajęć fitness, ich dzieci rozwijają się pod okiem opiekunów. Najmłodsi mają okazję nie tylko poznać świat tańca i ruchu, ale i poszerzyć swoją wyobraźnię. Mogą oni również brać udział m.in. w zajęciach kulinarnych, podczas których uczą się, jak zrobić swoje ulubione potrawy. 

Utworzenie takiej właśnie grupy nie byłoby możliwe gdyby nie dofinansowanie. W tym wypadku wsparcie przyszło ze strony Zielonej Linii. To za pośrednictwem tej organizacji grupa „Aktywni Razem” otrzymała środki z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, a teraz może zachęcać do działania młode matki oraz ich małe pociechy

Projekt dofinansowano ze środków programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawa„Aktywni Razem” w Lachowicach