Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 28 lipiec 2015 23:07

Dni Lachowic na sportowo

Napisał

W sobotę 1.sierpnia o godzinie 15.00 w Lachowicach odbędzie się „Rajd Rowerowy i Bieg Uliczny” 

 To sportowe wydarzenie jest jednym z punktów programu "Dni Lachowic". Osoby, które chcą wziąć udział w rajdzie lub w biegu mogą zapisać się poprzez stronę internetową :

http://www.pomiar-czasu.pl/zawody.php?nr=z150801 oraz w dniu imprezy w Biurze Zawodów.

Przy zapisywaniu się należy podać IMIĘ, NAZWISKO, DATĘ URODZENIA. Wśród uczestników rajdu i biegu, będą rozlosowane nagrody niespodzianki.

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu nagród będzie, wymagane posiadanie numeru startowego danego zawodnika. A do wylosowania będą między innymi :2 rowery, kolacje w karczmach i restauracjach, romantyczny dwudniowy pobyt dla dwóch osób w Ośrodku Wypoczynkowym "U Jasia i Małgosi" w Krynicy -Zdrój.

Dla zawodników przewidziano puchary, medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Organizatorzy nie zapomnieli również o dzieciach, które chciałyby wziąć udział w zawodach. Specjalnie dla najmłodszych na boisku sportowym odbędzie się Rajd Rowerowy. Oprócz zawodów sportowych organizatorzy przygotowali szereg innych atrakcji zarówno dla dzieci jak i starszych. Będą między innymi : dmuchańce dla dzieci,malowanie twarzy,przejażdżki quadami, oraz jazda konna, konkursy, gry i zabawy.

Serdecznie zapraszamy.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaDni Lachowic na sportowo