Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 13 wrzesień 2015 19:55

Zawody konne w Kurowie

Napisał

Sportowe emocje opanowały Kurów. Wczoraj odbyły się tam Towarzyskie Zawody Konne.

 

Do tego dnia uczestnicy przygotowywali się od dawna. W ramach programu Jesienna Galopada w Kurowie, 35 osób uczęszczało na darmowe lekcje jazdy do UKS Kobylanka. Finałem były zawody. Na placu maneżowym Stajni Kas-Mar koło remizy OSP rozegrano cztery konkursy o różnym stopniu trudności. W ostatnim z nich startowano parami, i to jeźdźcy ustalali, który z nich pokona daną przeszkodę.

Dodatkową atrakcją była zabawa „Pogoń za lisem”. Uczestnicy przeszukiwali zarośla w poszukiwaniu pluszowego zwierzaka. Szczęście dopisało Aleksandrze Szwed i Annie Bogacz.

Jesienna Galopada zrealizowana została dzięki dofinansowaniu ze środków Programu „Działaj Lokalnie IX” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie przy Babiogórskim Stowarzyszeniu Zielona Linia w Stryszawie. Cały program dedykowany był wszystkim mieszkańcom gminy.

Wyniki:

Konkurs I O Puchar Prezesa UKS Kobylanka:
1. Krzysztof Baran
2. Aleksandra Szwed
3. Katarzyna Baran

Konkurs II o Puchar Jesiennej Galopady (przeszkody do 30 cm):
1. Katarzyna Gacek
2. Julia Sołtysik
3. Michalina Chmiel

Konkurs III o Puchar Wójta Gminy (przeszkody do 70 cm):
1. Monika Gacek
2. Michał Koczur
3. Natalia Górny 

Konkurs sztafet:
1. Katarzyna Palka/Krzysztof Baran
2. Magdalena Szczerba/Jacek Bulicz
3. Julia Sołtysik/Klaudia Adamek

 

Zdjęcia:Dagmara Lasek

 

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaZawody konne w Kurowie