Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 07 październik 2015 13:32

Stryszawa. Seniorzy przemaszerowali.

Napisał

W  Stryszawie odbył się Marsz Seniora. Impreza zorganizowana dzięki współpracy Wójta Gminy Stryszawa oraz Małopolskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej.

W tej wyjątkowej uroczystości udział wzięli seniorzy z całej małopolski. Uczestnicy mieli do wyboru dwie malownicze trasy 2,5 km oraz 5 km.

Kiedy – już na mecie – zacne towarzystwo odpoczęło po wedrówce oraz zaspokoiło swój głód dzięki paniom z Koła Gospodyń Wiejskich Górna Stryszawa, uczestnicy marszu  ochoczo przystąpili do konkurencji sprawnościowych. Było co podziwiań bo konkurecje obejmowały takie dyscypliny jak:  jak skok w dal, przysiady, strzał batem, strzelanie do bramki i wiele innych.

Wspólną zabawę uświetnił występ młodzieżowej kapeli góralskiej oraz gminnej Orkiestry Dętej. 
Mimo dnia pełnego emocji męczącego dnia seniorzy podczas czekania na wyniki znaleźli siłę na zabawę przy muzyce.
 
Dagmara

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawa. Seniorzy przemaszerowali.