Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 06 wrzesień 2016 08:44

Stryszawski GOK organizuje konkurs fotograficzny!

Stryszawski GOK organizuje konkurs fotograficzny! GO PRO FLY

Tegoroczna edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Urząd Gminy Stryszawa poświęcony jest prezentacji walorów gminy Stryszawa. W tym roku opatrzony został tytułem „Gmina Stryszawa w obiektywie”.

 

Konkurs skierowany został do fotografów nieprofesjonalnych i miłośników fotografii plenerowej. Technika wykonania podejmujących wyznaczoną tematykę zdjęć nie ma znaczenia – mogą być to fotografie cyfrowe, ale także tradycyjne, wszystkie muszą być jednak wywołane. Zgodnie z regulaminem konkursowym: „Na fotografiach mogą być uchwycone walory przyrodnicze, krajoznawcze, kulturowe, bądź historyczne, które znajdują się na terenie gminy Stryszawa”. Każdy konkursowicz może zgłosić do 5 fotografii o wymiarach 15x20 cm w trzech kategoriach wiekowych:

- dzieci i młodzież od 12 do 15 lat

- młodzież 16-18 lat

- dorośli powyżej 18 lat

Ostateczny termin zgłaszania fotografii do konkursu upływa 21 września, materiał konkursowy należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Stryszawie osobiście lub przesłać pocztą. Wręczenie nagród i otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 29 września na terenie GOK-u.

 

Dodatkowe informacje i regulamin akcji dostępne na stronie Gminy Stryszawa.

 

JoaZ

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawski GOK organizuje konkurs fotograficzny!