Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 26 wrzesień 2016 15:52

Stryszawa. Ruszyła modernizacja drogi wojewódzkiej 946

Napisał

Przez najbliższe tygodnie kierowcy wybierający wojewódzką 946 muszą zachować ostrożność. W Stryszawie i Kukowie mogą na swojej nomen omen drodze natknąć się na ciężki sprzęt. Ruszyła modernizacja tej drogi.

W planach drogowców jest położenie nowej nawierzchni od centrum Stryszawy (od mostu przy kościele) do Kukowa (do mostu przy Warsztatach Terapii Zajęciowej), a także przebudowa dwóch mostów. Na pierwszy ogień pójdzie most na  granicy Stryszawy i Suchej, a po nim nowa przeprawa ma powstać w Kukowie obok wtz. Zarówno w Stryszawie, jak i Kukowie mają powstać mosty zastępcze.

Przebudowa drogi i mostów to nie wszystko. Na Stachówce oraz obok stacji paliw Orlen wybudowane zostaną brakujące odcinki chodnika. Tę część inwestycji ZDW i gmina sfinansują po połowie.

 
asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawa. Ruszyła modernizacja drogi wojewódzkiej 946