Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 27 wrzesień 2016 12:10

Policjanci i przedszkolacy zatrzymywali kierowców!

Napisał

Za prawidłową jazdę dyplom oraz uśmiechnięty lizak, za przekroczenie prędkości - smutny lizak, dyplom z prośbą o bezpieczną jazdę.W dniu 27 września 2016 roku od wczesnych godzin rannych policjanci suskiej drogówki wraz z przedszkolakami i uczniami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lachowicach prowadzili działania „Bezpiecznie droga dzieci do szkoły”.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno wśród rodziców jak i dzieci.

Już od godz. 8:30 rano policjanci prowadzili działania kontrole w rejonie Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Lachowicach. Policjanci prowadzili kontrole prędkości. Podczas kontroli policjanci ujawnili kilka przekroczonych prędkości.

Wobec naruszających przepisy ruchu drogowego, dzieci wręczyły kierowcy lizaka ze smutną miną i prosiły o bezpieczną jazdę w rejonie szkoły. 


A tym którzy, jechali bezpiecznie dzieci wręczyły wesołego lizaka i dyplom z podziękowaniem za bezpieczną jazdę.

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaPolicjanci i przedszkolacy zatrzymywali kierowców!