Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 05 październik 2016 08:12

W Stryszawie rozpoczęły się konsultacje społeczne

Napisane przez

Wójt Gminy Stryszawa ogłasza konsultacje społeczne.

 

 

OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY STRYSZAWA O KONSULTACJACH SPOŁECZNYCH

 

Informujemy, o rozpoczęciu konsultacji, których przedmiotem jest „Program współpracy gminy Stryszawa z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017”.

Termin rozpoczęcia i zakończenia konsultacji:

od 04.10.2016 r. do 18.10.2016 r.

W ramach konsultacji zapraszamy do zapoznania się z projektem rocznego programu (umieszczonym w załączniku do pobrania), zgłaszania ewentualnych opinii, propozycji (na stosownym formularzu konsultacji umieszczonym w załączniku do pobrania) w odniesieniu do zapisów tego dokumentu.

Ogłoszenie w sprawie konsultacji, projekt Programu współpracy oraz formularz konsultacji zamieszczone są także na stronie internetowej Urzędu Gminy Stryszawa, a także na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej.

Forma konsultacji:

Wszelkie uwagi i propozycje prosimy zgłaszać na formularzu uwag w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., listownie na adres Urzędu Gminy Stryszawa, 34-205 Stryszawa 17 lub osobiście - poprzez złożenie pisma w sekretariacie Urzędu Gminy (pok. nr 15).

Konsultacje obejmują swym zasięgiem Gminę Stryszawa.

Komórką organizacyjną Urzędu Gminy Stryszawa odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Referat Promocji i Rozwoju , tel. (33) 876 77 30.

UWAGA: konsultacje mają charakter opiniodawczy, a ich wyniki nie są wiążące dla organów Gminy.

 

Załączniki do pobrania: ze strony BIP-Zamówienia publiczne i ogłoszenia - Konsultacje społeczne

  1. Zarządzenie Wójta Gminy Stryszawa w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych
  2. Program współpracy Gminy Stryszawa z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017
  3. Formularz uwag do projektu

 

Info za: UM Stryszawa

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaW Stryszawie rozpoczęły się konsultacje społeczne