Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 04 listopad 2016 10:20

Stryszawa. Wyremontowana droga do ... poprawy

Napisał

W górnej Stryszawie zakończono prace związane z wykonaniem instalacji sieci kanalizacyjnej. Podczas prac ucierpiała droga powiatowa, która po zakończeniu zadania miała wrócić do pierwotnego stanu.

Tak się jednak nie stało. Władze gminy miały wątpliwości co do jakości wykonanych prac. Innego zdania była jednak firma zajmująca się zleceniem. Urząd Gminy Stryszawa wspólnie ze Starostwem Powiatowym poprosili o zbadanie próbek asfaltu, a wynik potwierdził racje urzedników.

Jak poinformował nas Wójt Gminy Stryszawa, firma zajmująca się zleceniem do końca maja przyszłego roku musi poprawić drogę na dwóch odcinkach (od os. Trzopy do os. Jurki oraz w okolicach os. Sarleje), uzupełniając nawierzchnię o jeszcze jedną warstwę asfaltu. Jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne, to prace zostaną wykonane jeszcze w tym roku.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawa. Wyremontowana droga do ... poprawy