Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 299
wtorek, 29 listopad 2016 13:15

Stryszawskie gospodynie na targach rolniczych pod Warszawą

Napisane przez

W ostatni weekend grupa rolników i przedstawicielek kół gospodyń wiejskich z gminy Stryszawa oraz powiatu suskiego wzięła udział w Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie pod Warszawą. Wycieczkę zorganizowało Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich "Siedlisko-Stryszawa Górna", m.in. dzięki dofinansowaniu od Gminy Stryszawa i Powiatu Suskiego.

 

-Prezentacja na takich targach rolniczych to bardzo fajna forma promocji regionu, ponieważ jest tam mnóstwo ludzi z całej Polski. W tym roku jedynie oglądaliśmy to, co się tam działo. Za rok jednak chcielibyśmy zorganizować własne stoisko, na którym zaprezentowalibyśmy nasze regionalne potrawy i rękodzieło – powiedziała Ewa Spytek ze Stowarzyszenia KGW „Siedlisko” ze Stryszawy.

W ogromnych halach targowych, uczestnicy mogli m.in. zapoznać się z aktualnymi trendami w rolnictwie czy sposobami produkcji. W Salonie Polskich Maszyn i Urządzeń można było się zapoznać z najnowszą myślą technologiczną. Nie zabrakło też sentymentalnej wystawy starych traktorów i maszyn. Koła Gospodyń Wiejskich z całej Polski zaprezentowało stoły wigilijne.

Uczestnicy wycieczki oprócz zwiedzania stoisk wystawowych, brali również udział w licznych atrakcjach, sobotniej Gali Disco Polo, spotkali się również z uczestnikami programu „Rolnik szuka żony”.

Centralne Targi Rolnicze - CTR 2016 to inicjatywa targowa, dedykowana branży rolno-spożywczej, stanowiąca platformę spotkań rolników i mieszkańców obszarów wiejskich z producentami maszyn, urządzeń, sprzętu do produkcji, hodowli, przetwórstwa i przechowalnictwa, środków do produkcji rolnej, instytucjami oferującymi wsparcie oraz usługi logistyczne, finansowe, doradcze.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawskie gospodynie na targach rolniczych pod Warszawą