Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 07 kwiecień 2017 08:40

Stryszawa. Dziś ostatni dzień konsultacji ws. rewitalizacji

Jeszcze tylko do dzisiaj można składać uwagi do Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Stryszawa na lata 2016 - 2023.  Jednym z jego założeń jest ożywienie społeczno - gospodarcze.

 

Konsultacje w sprawie pilnych spraw do poprawienia na terenie gminy Stryszawa trwają od początku marca. Dziś ostatni dzień, w którym można składać swe uwagi. Można to zrobić za pomocą Formularza konsultacyjnego zamieszczonego na stronie gminy i w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Stryszawa wypełnione (opatrzone czytelnym podpisem) formularze można dostarczyć do Urzędu Gminy w Stryszawie drogą korespondencyjną Urząd Gminy Stryszawa Stryszawa 17 34-205 Stryszawa oraz elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także złożyć osobiście pokój nr 4.

Tam też z planem można się zapoznać, jak również pobierając go z załącznika na stronie internetowej gminy.

Cel główny Gminnego Programu rewitalizacji Gminy Stryszawa do roku 2023 to „ożywienie społeczno-gospodarcze i podniesienie atrakcyjności rewitalizowanego obszaru dla działalności gospodarczej, kulturalnej i turystycznej”.

Program określa też cele szczegółowe rewitalizacji:

1. Wzmocnienie sektora przedsiębiorczości, w tym realizacja projektów szkoleniowych i

doradczych oraz promocja postaw proprzedsiębiorczych.

2. Poprawa bezpieczeństwa na obszarze i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.

3. Zwiększenie dostępności do usług kulturalnych, oświatowych i rekreacyjnych na obszarze

poprzez inwestycje w infrastrukturę i działania miękkie.

4. Poprawa jakości życia na obszarze rewitalizowanym w aspekcie funkcjonalnoprzestrzennym,

środowiskowym poprzez inwestycje w infrastrukturę techniczną.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawa. Dziś ostatni dzień konsultacji ws. rewitalizacji