Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 30 maj 2017 14:53

W Lachowicach powstanie pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną murawą

Napisał

Ponad milion złotych kosztować będzie modernizacja boiska Lachów Lachowice. Gmina wyda jednak znacznie mniej, gdyż 527 tys. zł dostała z Ministerstwa Sportu i Turystyki jako dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Po remoncie boisko piłkarskie nie będzie już trawiaste, lecz będzie miało sztuczną nawierzchnię. Teren zostanie ogrodzony, a niewykluczone, że także oświetlony, by przynajmniej treningi mogły odbywać się wieczorem. Wiadomo już, że w tym roku inwestycja jedynie się rozpocznie, a w przyszłym będzie kontynuowana, gdyż dotacja dla gminy jest przyznana w transzach – 100 tys. na 2017 rok i 427 tys. na 2018 rok.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaW Lachowicach powstanie pełnowymiarowe boisko piłkarskie ze sztuczną murawą