Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 09 czerwiec 2017 07:59

Program "Działaj Lokalnie". Szansa na małe granty dla organizacji społecznych!

Rozpoczął się  nabór do kolejnej edycji programu „Działaj Lokalnie”. W programie tym wspierane są projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

 

Kto może wziąć udział w konkursie?

W programie "Działaj Lokalnie" uczestniczą organizacje pozarządowe oraz grupy nieformalne (min.3 mieszkańców) składające wnioski za pośrednictwem innych organizacji.

Maksymalna kwota dofinansowania:
do 6000 zł na jeden projekt*.

*Sugerujemy, aby wielkość dotacji o którą będziecie się Państwo starać była nie większa niż 5000 zł. W przypadku wnioskowania większej kwoty i pozytywnej oceny wniosku, komisja konkursowa będzie sugerować obniżenie wielkości dotacji.

 

Czas trwania projektu:
Minimum 3, a maksymalnie 6 miesięcy w okresie od 1.VII.2017 do 31.XII 2017.

 

Wkład własny:
Wymagany jest wkład w wysokości 25% wartości dotacji; w tym wkład finansowy w wysokości min. 5% wnioskowanej kwoty. Pozostały wkład to wkład niefinansowy w postaci pracy własnej wolontariuszy lub rzeczowy w wysokości min. 20%.

Wnioski należy składać od 4 maja do 15 czerwca 2017 r. poprzez generator internetowy http://system.dzialajlokalnie.pl/

 

Pobierz regulamin konkursu

Zobacz jak wygląda wniosek o dotację 

 

Zapraszamy do działania lokalnie i składania wniosków!

 

„Działaj Lokalnie IX” to program Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowany przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie - Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia. 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaProgram "Działaj Lokalnie". Szansa na małe granty dla organizacji społecznych!