Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 30 sierpień 2017 21:04

„Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej zmienił lokalizację Oddziału”

W trosce o wygodę Klientów oraz w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi, Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej otworzył nowoczesną placówkę zmieniając dotychczasową lokalizację Oddziału Banku w miejscowości Stryszawa.

 

W dniu 28 sierpnia 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowej siedziby Oddziału, które uświetnili swoją obecnością zaproszeni przedstawiciele Gminy Stryszawa, proboszczowie miejscowych parafii, członkowie Rady Nadzorczej i Zarządu Banku oraz pracownicy.

W chwili obecnej obsługa Klientów odbywa się w nowoczesnym i funkcjonalnym obiekcie, usytuowanym w dogodnej lokalizacji, w pobliży szkoły, sklepów i stacji paliw, tuż przy drodze wojewódzkiej.. Budynek na miarę XXI wieku, optymalnie dostosowany do potrzeb Klientów, umożliwia obsługę na wysokim poziomie. Wnętrze lokalu zostało zaprojektowane i wykonane z uwzględnieniem przyjętych w Grupie BPS standardów w zakresie wizualizacji placówek. W parterowym obiekcie znajduje się m.in. sala obsługi Klienta i biuro Kierownika, jak również bankomat umożliwiający całodobowy dostęp do gotówki. Otwarcie nowej siedziby Oddziału stanowi istotny element realizacji wytycznych zawartych w strategii rozwoju Banku zakładającej unowocześnienie sieci placówek oraz ustawiczne doskonalenie zakresu i jakości świadczonych usług.

Więcej szczegółów z otwarcia na stronie: http://www.bssucha.pl/aktualnosci/nowa-siedziba-oddzialu-banku-w-stryszawie.

 

HomeWydarzeniaStryszawa„Bank Spółdzielczy w Suchej Beskidzkiej zmienił lokalizację Oddziału”