Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 09 październik 2017 20:39

Stryszawska szkoła walczy o wygraną!

Szkoła Podstawowa nr. 2 w Stryszawie bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Wzorowa łazienka” organizowanym przez markę Domestos. Każdy z nas może wesprzeć tą inicjatywę poprzez głosowanie internetowe. Zwycięzca wygrywa generalny remont szkolnej łazienki o wartości 30 tysięcy złotych, a sto wyróżnionych placówek otrzyma roczny zapas produktów Domestos.

Celem programu realizowanego przez markę jest poprawa stanu higieny i czystości w polskich szkołach, co dodatkowo pomoże w dbałości o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów szkół podstawowych.

Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę www.wzorowalazienka.pl znaleźć wybraną szkołę i oddać na nią głos. Należy pamiętać, że na adres email wysłany zostaje kod, który jest konieczny, aby oddać ważny głos. Dodatkowo w kilku stryszawskich i suskich sklepach, dzięki życzliwości właścicieli pojawiły się pudełka, do których można wrzucać paragony, na których widnieją produkty marki DOMESTOS. 

Konkurs trwa do 30.11.2017 roku, a głosować można każdego dnia! 

 

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaStryszawska szkoła walczy o wygraną!