Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 12 październik 2017 08:12

Młodzi tanecznicy i śpiewacze poszukiwani

Napisane przez
Młodzi tanecznicy i śpiewacze poszukiwani UG Stryszawa

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie ogłosił nabór uzupełniający do Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Stryszawskie Groniczki”. Jego członkowie mogą liczyć na sporo pozytywnych emocji.

- Lubisz tańczyć i śpiewać? Chcesz poznać pieśni i tańce regionalne? Chcesz poznać dawne zabawy? Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7- 13 lat – zachęca kierownictwo zespołu.

Nieodpłatne zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu. Zespół zapewnia ciekawy program, stroje regionalne, kapelę na występy, przewozy na występy, wycieczkę integracyjną w nagrodę.

- Nie czekaj, zapisz się, dołącz do nas! Nie siedź przed komputerem! Poznaj nasze tradycje! – argumentują muzycy.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 13 października 2017 (piątek) w Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie o godz. 15.00.

Zapisy i informacje: GOK Stryszawa, tel. 33 874 70 03, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaMłodzi tanecznicy i śpiewacze poszukiwani