Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 18 październik 2017 07:47

AUTYZM . Czy to słowo towarzyszy Twojej rodzinie?

Jeśli jesteś rodzicem, babcią czy dziadkiem dziecka z autyzmem, to wiedz że jest nas więcej i możesz na nas liczyć.  Grupa Wsparcia na rzecz rodzin z autyzmem zaprasza na regularne spotkania, gdzie każdy może podzielić się swoimi troskami, doświadczeniami i radościami. To przestrzeń dla rodziców, opiekunów lub starszego rodzeństwa dzieci z autyzmem, którzy doświadczają stresu, frustracji, niemocy. 

W bezpiecznej atmosferze, kameralnej grupie, przy asyście terapeuty, rozmawiamy m.in. o stresie, jego ciemnych i jasnych stronach, emocjach  w wychowaniu niepełnosprawnego dziecka, równowadze w łączeniu roli rodzica i terapeuty czy też relacjach z najbliższymi i otoczeniem społecznym. Uczymy się jak łączyć rolę rodzica i terapeuty, jak radzić sobie z kryzysami w relacjach, jak włączać otoczenie do terapii dziecka.

Grupa Wsparcia Rodziców dzieci z autyzmem działa przy Babiogórskim Stowarzyszeniu Zielona Linia od czerwca 2016. Skupiamy rodziców z terenu powiatu suskiego, łączy nas chęć pomocy dzieciom, które borykają się z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Organizujemy wsparcie terapeutyczne dla naszych dzieci, teraz także dla nas – Rodziców.

W ramach projektu „Silny Rodzic = Szczęśliwa Rodzina” dofinansowanego z Programu Działaj Lokalnie oferujemy wsparcie grupowe oraz indywidualne (chętnych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Zapraszamy na spotkania grupy w ostatni piątek miesiąca o godz. 17:00  - biuro Stowarzyszenia (Stryszawa 281 D), naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 2 w Stryszawie.  Przyjdź i przekonaj się, że nie jesteś sam ze swoimi problemami.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaAUTYZM . Czy to słowo towarzyszy Twojej rodzinie?