Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 07 czerwiec 2014 22:04

Piknik Rodzinny w SP nr 2 w Stryszawie.

Napisał

W dniu 7 czerwca w Szkole Podstawowej  nr 2 w Stryszawie odbył się Piknik Rodzinny. Organizatorami tej imprezy byli nauczyciele oraz Rada Rodziców.

 

Piknik odbył się na świeżym powietrzu, przy pięknej, słonecznej pogodzie.

Na wszystkich przybyłych czekało mnóstwo atrakcji: pokaz umiejętności strażackich, przejażdżka quadem, zabawy z liną, malowanie twarzy. Można było zjeść kiełbaskę i oscypka z grilla lub pyszne ciasto upieczone przez mamy z Rady Rodziców.

 

Jedną z atrakcji pikniku było przedstawienie pt. ”Kopciuszek”. Było to wyjątkowe przedstawienie, ponieważ w rolę aktorów wcielili się nauczyciele. Mimo że aktorom oczekującym za kulisami na przedstawienie z pewnością  udzielała się trema, występ był brawurowy. Nauczyciele wykazali się talentem oraz inwencją twórczą, zarówno w przygotowaniu strojów, jak i samej interpretacji bajki. Dzieci były zachwycone, widząc swoich nauczycieli na scenie. Wszyscy obecni w auli SP nr 2  bawili się znakomicie.

Ciekawe, czym zaskoczą nauczyciele swoich uczniów w przyszłym roku?

 


asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaPiknik Rodzinny w SP nr 2 w Stryszawie.