Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 13 luty 2018 15:03

TAŃSZY BASEN DLA MIESZKAŃCÓW GMINY STRYSZAWA

Napisał

Wójt Gminy Stryszawa serdecznie zaprasza i zachęca wszystkich mieszkańców do korzystania z suskiej Krytej Pływalni. „Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszej Gminy postanowiłem przyłączyć się do udziału w projekcie „Aktywnie wypoczywam”.

Dzięki udziałowi w projekcie osoby zameldowane na terenie Gminy Stryszawa mogą korzystać z czterozłotowej zniżki przy zakupie biletu wstępu na basen.” – mówi Wójt Gminy Stryszawa Rafał Lasek. Zniżka ta dotyczy pierwszej godziny i łączy się z innymi zniżkami obowiązującymi na suskim basenie. Warunkiem skorzystania z basenów, zjeżdżalni oraz jacuzzi będzie okazanie dokumentu potwierdzającego fakt zameldowania na terenie Gminy Stryszawa, czyli dowodu osobistego, legitymacji szkolnej lub innego dokumentu potwierdzającego zameldowanie na terenie Gminy.

„Tańszy basen dla mieszkańców z terenu Gminy Stryszawa to również ciekawa alternatywa spędzenia wolnego czasu przez dzieci i młodzieży z naszej Gminy, która właśnie rozpoczęła zimowe ferie- dodaje Wójt Gminy Stryszawa”.

Zapraszamy zatem do aktywnego spędzania czasu!
Ze zniżek można korzystać już od 15 lutego 2018 roku.

Wójt Gminy Stryszawa prężnie wspiera sporty wodne i wypoczynek w wodzie dzieci i młodzieży z naszej Gminy już od kilku lat. W latach 2013-2017 Gmina Stryszawa otrzymywała dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na prowadzenie i organizację zajęć sportowych dla uczniów w ramach powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”. Ponadto w latach 2008-2017 Gmina otrzymywała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego na zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży poprzez organizację zajęć rekreacyjno sportowych pn. „Już pływam”.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeWydarzeniaStryszawaTAŃSZY BASEN DLA MIESZKAŃCÓW GMINY STRYSZAWA