Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 16 marzec 2018 07:13

Nauczą grać i śpiewać w Stryszawie

Fundacja Musica Polonia oraz Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie zapraszają uczniów oraz kandydatów na studia muzyczne do udziału w Beskidzkich kursach muzycznych 2018.

Kursy będą się odbywać w Gminnym Ośrodku Kultury w Stryszawie. Uczestnicy będą zakwaterowani w Ośrodku rekreacyjno-wypoczynkowym Groń w Stryszawie w pokojach z możliwością ćwiczenia.

Kursy muzyczne przeznaczone są dla uczniów oraz kandydatów na studia muzyczne. Ich celem jest intensywne przygotowanie do egzaminów wstępnych na wyższą uczelnie muzyczną. Poprowadzą je wykładowcy Akademii Muzycznej w Krakowie prowadzący swoje klasy. Każdy z uczestników kursów otrzyma trzy lekcje (codziennie, każdego z trzech dni kursu). Na zakończenie kursów przewidziany jest koncert, na którym wystąpią wybrani przez prowadzących uczestnicy. Wybrani uczestnicy otrzymają dodatkowe (nieodpłatne) zajęcia w dzień koncertu.


Zajęcia z gry na oboju, klarnecie, skrzypcach oraz śpiewu zaplanowano na:

17 – 20 maja 2018

Obój – prof. Marek Mleczko
Klarnet – dr hab. Paweł Krauzowicz


14 – 17 czerwca 2018

Skrzypce – dr hab. Maciej Lulek
Śpiew – dr Marcin Wolak


asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaNauczą grać i śpiewać w Stryszawie