Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 10 kwiecień 2018 09:17

Chcą zrekonstruować dawną kuchnię

Napisane przez
Chcą zrekonstruować dawną kuchnię FB/Beskidzkie Centrum Zabawki

Beskidzkie Centrum Zabawki Drewnianej z prośbą o przekazanie przedmiotów codziennego użytku stanowiących wyposażenie dawnej kuchni.

Gminny Ośrodek Kultury w Stryszawie zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie przedmiotów codziennego użytku stanowiących wyposażenie dawnej kuchni, np. kredens kuchenny, krzesła, ławy, naczynia, maśniczki, kołowrotek itp.

Wybrane przez GOK przedmioty zostaną wykorzystane do aranżacji dawnej kuchni w niedawno otwartym do użytku Domu Zabawkarza, którego uroczyste otwarcie zaplanowano na 1 czerwca 2018 roku.

Osoby, które zdecydują się na przekazanie eksponatów, mogą się w tej sprawie kontaktować po numerem telefonu 33 8747003 lub poprzez adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

asdasdasdasdas