Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 15 lipiec 2018 10:53

Pogorzelcy z Lachowic potrzebują pomocy!

Napisane przez

Sołtys Lachowic prosi każdego kto może, o udzielenie pomocy czteroosobowej rodzinie, która w nocy straciła dach nad głową.

- W związku z tym, że dzisiejszej nocy w naszej parafii miał miejsce pożar budynku mieszkalnego na osiedlu Leśniczówka, w wyniku którego budynek nie nadaje się już do zamieszkania – poinformował Grzegorz Krawczyk, sołtys Lachowic. -  Rodzina czteroosobowa tam mieszkająca straciła wszystko.

O pożarze pisaliśmy TUTAJ.

- W związku z powyższym w przyszłą niedzielę w naszej parafii po każdej Mszy Świętej przeprowadzimy zbiórkę do puszek na najpilniejsze potrzeby tej rodziny – zapowiada sołtys. - Potrzeby rodziny są ogromne, ponieważ z pożaru nic nie udało się uratować. Bardzo prosimy wszystkich parafian, w miarę możliwości o wsparcie finansowe tej rodziny i modlitwę w ich intencji.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaPogorzelcy z Lachowic potrzebują pomocy!