Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 20 sierpień 2018 07:42

Sołtys walczy o środki dla chorych mieszkańców

Sołtys walczy o środki dla chorych mieszkańców FB/Grzegorz Krawczyk

Gospodarz Lachowic złożył projekt na dofinansowanie pomocy dla kilkudziesięciu potrzebujących mieszkańców. Aby jednak je dostać, potrzebna jest pomoc wszystkich.

- Bardzo proszę w imieniu chorych o codzienne głosowanie na projekt pomocy chorym – zaapelował Grzegorz Krawczyk. - Złożyłem projekt na sfinansowanie dla 30 chorych zakupu węgla, leków, gorących posiłków i środków czystości. Chcę też, aby do kilku chorych dochodzili opiekunowie, którzy pomogą im w codziennym funkcjonowaniu. Pozwoli to w pewnym stopniu polepszyć sytuację zdrowotną i materialną chorych zakwalifikowanych do udziału w projekcie.

Jak dodaje sołtys, to bardzo ważne dla takich osób, że ktoś o nich pamięta, że są dla kogoś, że chociaż nie są nam już w stanie wiele dać, to nadal są wartościowi.

- Powinniśmy często odwiedzać chorych, niosąc im ulgę i pocieszenie w najcięższych chwilach życia, dlatego też bardzo Was proszę pomóżcie mi i chorym, abyśmy dostali dofinansowanie na ten jakże szczytny cel- podaje. - Dzięki Twoim głosom mój projekt zwycięży i uzyska finansowanie.

 

Głosować można na dwa sposoby:

I. Wysłać zdjęcie paragonu otrzymanego w SPAR w Stryszawie na numer: 661 005 990

/paragon do 15 zł = 5 głosów; paragon powyżej 15 zł = 10 głosów/

oraz

II. Można oddać głos przez stronę internetową.

Głosować można codziennie do dnia 14 października 2018 roku.

- Dziękuję w imieniu chorych – mówi Krawczyk.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaSołtys walczy o środki dla chorych mieszkańców