Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 19 wrzesień 2018 07:01

Tak pracowali radni gminy Stryszawa

Kadencja pracy samorządów zbliża się do końca. 21 października wybierzemy nowe władze. To czas na sprawdzenie, jak pracowały dotychczasowi reprezentanci mieszkańców.

Do samorządów z terenu powiatu suskiego wysłaliśmy zapytanie o ilość składanych przez radnych interpelacji – zapytań dotyczących najważniejszych spraw dotyczących mieszkańców i pracy samorządu – oraz o frekwencję rajców na komisjach i podczas obrad rady.

Z informacji przekazanych przez Urząd Gminy w Stryszawie wynika, że najaktywniejszym radnym był Adam Szwed, który złożył 8 interpelacji.; Józef Pochopień złożył 5 interpelacji; Grzegorz Sikora zapytywał w dwóch sprawach; Krystyna Wajdzik złożyła 1 interpelację.

- Odnośnie frekwencji informuję, że była z reguły wysoka zarówno na sesjach jak i na komisjach, radni byli zdyscyplinowani i nie ma nieusprawiedliwionych nieobecności – poinformowała portal sucha24.pl, Ewa Jędrzejak, pracownik biura obsługi Rady Gminy Stryszawa.

asdasdasdasdas

 

HomeWydarzeniaStryszawaTak pracowali radni gminy Stryszawa